Давай заново, Міша

Вже вдруге я створюю свій блоґ. За 3 роки перерви від публікацій, я набирався досвіду і знань (деякі знання вже стали навіть не актуальними і непотрібними мені). Але за цей час, я так і не навчився нормально, грамотно писати.

Цю статтю, зрозуміло, ніхто читати не буде. Вона для мене як hello world, щоб набити руку і почати писати корисні речі. Хто я такий, можна почитати тут.

Про блоґ

Статті публікуватимуться в основному про оптимізацію, просування і рекламу сайтів в інтернеті. А також я писатиму про саму розробку інтернет-сайтів як хороших, так і простих. Рівень складності публікацій в основному для початківців і середніх рівнів знань, але періодично виходитимуть публікації більш специфічні і складні для вузької аудиторії.

Дисклеймер

Все що я пишу в блозі – це мої думки і нотатки. Я не перевіряю граматику своїх статей досконало. Моя ціль донести до Вас інформацію. Але у всякому разі Вашу допомогу і вказівки на мої помилки, я буду розглядати і правити без обід. Все що Ви прочитаєте на цьому сайті – чисто суб’єктивна думка автора (мене) і вона може розходитися з Вашою. Для цього на сайті є коментарі і будь-яке питання можна підняти на обговорення.

Всі матеріали на сайті можуть погано вплинути на Ваше мислення або негативно позначитися на Вашому настрої. Тому якщо для Вас не доречні прямі вираження думок, еротика, азартні ігри, релігія, зброя, легкі і важкі наркотики, алкоголь, і все інше погане, хороше що є у нас в житті, будьте обережні.