Сервіси для роботи з кольорами

Вкотре переробляючи кольорову палітру дизайну сайту, який розробляю для одного із наших клієнтів, вирішив поділитися сервісами якими користуюсь для підбору кольорів. Я, не дизайнер і самотужки визначити чи гармонійно поєднуватимуться кольори на сайті, звісно ж не можу. А заставляти дизайнера переробляти макет – бюджету клієнта не вистачить =)


1. ADOBE COLOUR CC

Adobe Colour CC

Adobe Colour CC – безкоштовний сервіс від Adobe, який пропонується у сервісі Creative Cloud (CC). Простіше кажучи, вам потрібно бути зареєстрованими в Adobe, щоб бути учасниками CC. Adibe Clour, дозволяє створювати різноманітні кольорові схеми, використовуючи певні комбінації. В Adobe Colour CC ви можете вибрати одну з запропонованих колірних систем (Analogous, Monochromatic, Triad Complementary, Compound, Shades) або довільно поєднувати кольори. Всі підібрані теми можна зберігати на сайті, завантажувати та ділитися ними, виконавши вхід під своїм Adobe ID. А ще на сайті є море готових кольорових схем, які розроблялися іншими користувачами Adobe Clour CC.


2. COLOR HUNTER

Color Hunter

Іноді самий зручний спосіб створити класну кольорову схему, взяти чи то фото, чи то картинку і витягнути з них кольорові схеми. На будь якому фото, ви знайдете гармонічне поєднання кольорів, наприклад небо, воду, траву, землю… Якщо вам подобається, як гармонують кольори на якій-небудь фотографії, ви можете завантажити фото на Color Hunter і отримати набір кольорів, що переважають на знімку, з HEX кодом кожного із них. Це зручний і швидкий спосіб створити власну кольорову схему за допомогою фотографій чи картинок.


3. COLRD

COLRD

COLRD – класний сервіс для того щоб почерпнути заряд натхнення, а ще знайти підходящі кольорові схеми на прикладі зображень та фотографій. Буваю на цьому ресурсі досить часто лише тому, що порадувати очі і душу такими бомбезними витворами. Загалом переглядайте творіння людей, надихайтеся і користуйтеся класними кольоровими схемами.


4. TinEye

TinEye

На сайті TinEye ви можете підібрати фотографії з різних кольорів. Буває для для слайдера, статті, фону чи ще чогось потрібне зображення, яке вписувалося б існуючу палітру кольорів сайту. Всі знімки Creative Commons (з дозволом на використання іншим особам ) завантажуються з бази Flickr. Це ідеальний спосіб знайти зображення з потрібними вам відтінками кольорів.
P.S. На сайті маленький вибір кольорової гами в візуальному редакторі. Тому, якщо ви хочете вказати власні HEX коди кольорів, вносьте їх в стрічку браузера в виді #colors=код_вашого_кольору.


5. SHUTTERSTOCK SPECTRUM

Shutterstock Spectrum

Думаю більшість людей, які пов’язані з дизайном у будь якому його виді чули Shutterstock. Один із найбільших сервісів-бібліотек зображень, які можна просто завантажити, або купити права на них. Але мало хто знає, що Shutterstock має і дочірні проекти, такі як Shutterstock Spectrum. Shutterstock Spectrum – схожий на TinEye, але працює з бібліотекою Shutterstock і дещо відрізняється функціями. Введіть ключове слово чи фразу в поле пошуку, і рухайте повзунком, щоб обрати світлину, яка б вам підійшла.

Залишити коментар